چرا پروفایل

پروفایل بستری برای هم‌افزایی در فعالیت‌های تخصصی و اجتماعی کاربران و کسب و کارهای ایرانی است. انواع مطلب را به راحتی با پروفایلی‌ها به اشتراک بگذارید و آن را هم‌زمان در سایر شبکه‌های اجتماعیتان منتشر کنید. تاریخ انتشار مطالبتان را زمان‌بندی کنید و دسته‌بندی‌های مختلف برای آن‌ها درنظر بگیرید. هم‌چنین می‌توانید به گستره‌ی افراد در زمینه علایق، سرگرمی، خصوصیات و حتی زمینه کاری مشترک یا موردنظرتان با استفاده از هشتگ‌ها دسترسی داشته باشید.

متخصصین

با وجود بخش رزومه، متخصصین ایرانی می‌توانند سوابق علمی و تخصصی خود را در این بستر معرفی کنند که از طریق موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی خواهند بود و قابلیت خروجی PDF را نیز دارا می‌باشد. با توجه به وجود بخش مطالب، متخصصین قادر خواهند بود تا نمونه‌کارها و مطالب تخصصی خود را با دنبال کنندگان خود در میان بگذارند و با دنبال کردن سایرین در جریان آخرین مباحث و اتفاقات تخصصی قرار گیرند.

دانش‌آموزان و دانشجویان

از آنجایی که متخصصین حوزه‌های مختلف از اقصی نقاط کشور در پروفایل حضور دارند، دانشجویان می‌توانند سایر این متخصصین را دنبال کرده و در جریان آخرین مباحث تخصصی کشور قرار گیرند و از دانش ارائه شده در این بستر استفاده کنند. دانشجویان هم‌چنین با وجود امکان تعامل در سرویس پروفایل قادر خواهند بود سوالات و نظرات خود را نیز با اساتید و متخصصین حاضر در این بستر به اشتراک بگذارند.

مدرسین

با توجه به امکان دسته‌بندی در بخش مطالب پروفایل، مدرسین حوزه‌های مختلف قادرند تا سرفصل‌های درسی خود را با دانشجویان خود به اشتراک بگذارند و از طریق این بستر تعامل دو طرفه‌ای با آن‌ها برقرار کنند و سایر علاقه‌مندان از سایر نقاط کشور نیز به مباحث مطروحه و محتوای ارائه شده ایشان دسترسی داشته باشند.

دولتی‌ها

یکی از بزرگترین پیش‌نیازهای شهر و دولت هوشمند، وجود تعامل سازنده با شهروندان و مطلع کردن ایشان از تصمیمات و برنامه‌های پیش روست. از آنجایی که استفاده از سرویس پروفایل نیازمند ثبت‌نام نمی‌باشد، شهروندان به‌راحتی قادر خواهند بود به اطلاعات ارائه شده در بستر پروفایل دسترسی داشته باشند و نهادها و مسئولین دولتی با استفاده از این بستر قادر خواهند بود ارتباط سازنده خود را با مردم ایجاد نمایند و از بازخوردهای متخصصین کشور بهره‌مند شوند.

کسب و کارها

در دنیای امروز کسب و کارها نیاز به حضور در فضای آنلاین را بیش از پیش احساس می‌کنند. سرویس پروفایل با ارائه امکان معرفی و ارسال مطالب به کسب و کارها، این امکان را فراهم می‌کند تا بدون هزینه کردن برای راه اندازی وبسایت تعامل مورد نیاز خود را با کاربرانشان ایجاد نمایند و با وجود ایندکس شدن مطالب پروفایل در موتورهای جستجو در معرض دید کاربران جدیدی قرار گیرند.