سرویس های پروفایل

شبکه اجتماعی پروفایل هسته‌ای است در کنار سایر خدماتی که قدم به قدم به کاربران پروفایل ارائه خواهند شد. این مجموعه سرویس‌ها براساس چشم‌انداز پروفایل و نیاز کاربران درحال تعریف و توسعه می‌باشند.

سرویس برنامه‌نویسان

یکی از برنامه‌هایی که پروفایل دنبال می‌کند، ارائه بستری مناسب برای برنامه‌نویسان است تا بتوانند از داده‌های ثبت شده‌ی پروفایل در پروژه‌های خود استفاده کنند.

سرویس دامنه‌ها

این سیستم به شما کمک می‌کند تا بتوانید دامنه شخصی خود را داشته باشید و با اتصال آن به کارت ویزیت آنلاینتان، یک وبسایت شخصی ساده داشته باشید و به‌راحتی خود را در فضای مجازی معرفی کنید و تنها در ازای پرداخت مبلغی سالانه، با صرفه‌جویی در زمان، از هزینه‌های گزاف و دردسرهای طراحی، نگهداری و هاستینگ وب‌سایتتان اجتناب کنید.

سرویس کسب و کار

سرویس پروفایل با وجود جستجو پذیری در اینترنت، کارت ویزیت آنلاین و امکان ارسال مطالب در دسته‌بندی‌های مختلف سطح جدیدی از امکانات را به کسب و کارهای علاقه‌مند به حضور در اینترنت ارائه می‌کند.

سرویس پروفایل برای کسب و کارها در ابتدای راه خود است و بزودی امکانات زیادی جهت ارتباط بهتر میان کسب و کارها و مخاطبینشان به این سرویس اضافه خواهد شد.

سرویس نشان ها

نشان‌ها یکی از امکانات جدید سرویس پروفایل است که بزودی از آن رونمایی خواهد شد.

پروفایل درنظر دارد به برنامه‌نویسان امکان دهد که نشان مورد نظر خود را ساخته و از طریق API های مربوطه، آن را به کاربران پروفایل داده و بسته به فعالیت کاربران در سرویس ثالث سطح و امتیاز نشان را به‌روز کنند.