logo

پروفایل شخصی من / پروفایل من

چگونه پروفایلم را تکمیل کنم؟

برای آن که در فضای تخصصی شبکه اجتماعی پروفایل بتوانید خود را به دیگران بهتر معرفی کنید، لازم است اطلاعات پروفایلتان را کامل کنید. برای این کار:

 1. ۱- به صفحه پروفایل شخصی خود وارد شوید. با کلیک روی آیکنِ پروفایلتان در نوار سمت راست، می‌توانید وارد این صفحه شوید.
 2. ۲- اطلاعاتی که شما در این صفحه می‌توانید ثبت کنید، شامل موارد زیر است:
 • اطلاعات اولیه برای اضافه کردن اطلاعات اولیه‌تان، روی آیکن  آیکون یافت نشد  در بالا-سمت چپ صفحه کلیک کنید و در صفحه پاپ‌آپِ باز شده، نام، نام خانوادگی، معرفی کوتاه (مثلا شغل یا رشته تحصیلی)، بیوگرافی، شهر و کشور محل سکونت، تاریخ تولد، وضعیت تأهل، جنسیت و وضعیت سربازی خود را وارد کنید.

  توضیحات «بیوگرافی» در کادری با عنوان «درباره» در پروفایل شما نمایش داده شده و نشان‌دهنده توضیح خلاصه‌ای از هویت تخصصی و اجتماعی شماست.

 • تجربیات شغلی روی «افزودن آیتم رزومه» کلیک کرده و گزینه «تجربیات شغلی» را انتخاب نمایید. در این بخش می‌توانید نام هر سازمانی را که در آن کار کرده‌اید، به رزومه‌تان افزوده و مدت زمان همکاری و توضیحات دلخواه خود را ثبت کنید.

 • مهارت‌های تخصصی در این بخش مهارت‌های مختلف خود را به صفحه رزومه‌تان افزوده و میزان تخصصتان در آن‌ها را نیز مشخص کنید. روی «افزودن آیتم رزومه» کلیک کرده و گزینه «مهارت تخصصی» را انتخاب نمایید.

 • پروژه‌ها پروژه‌هایی را که تا به حال انجام داده یا در آن‌ها همکاری داشته‌اید، در بخشی جداگانه به رزومه خود اضافه کنید. روی «افزودن آیتم رزومه» کلیک کرده و گزینه «پروژه‌ها» را انتخاب نمایید.

 • دستاوردها هر دستاوردی شامل مقام، مدال، جایزه و... را که دریافت کرده‌اید، از طریق این بخش به رزومه خود اضافه کنید. روی «افزودن آیتم رزومه» کلیک کرده و گزینه «دستاوردها» را انتخاب نمایید.

 • تحصیلات نام هر مدرسه، دانشگاه و مؤسسه آموزشی را که در آن‌ها تحصیل کرده‌اید، در این بخش به رزومه خود اضافه کنید. روی «افزودن آیتم رزومه» کلیک کرده و گزینه «تحصیلات» را انتخاب نمایید.

 • فعالیت‌های اجتماعی در این بخش، کارهای داوطلبانه، فعالیت‌های خیرخواهانه و همکاری‌هایی را که با مؤسسات اجتماعی داشته‌اید، می‌توانید به رزومه خود اضافه کنید. روی «افزودن آیتم رزومه» کلیک کرده و گزینه «فعالیت‌های اجتماعی» را انتخاب نمایید.

 • زبان‌های خارجی زبان‌های خارجی را که در آن‌ها مهارت دارید، در این بخش ثبت کرده و سطح مهارتتان را در هر کدام مشخص کنید. روی «افزودن آیتم رزومه» کلیک کرده و گزینه «زبان‌های خارجی» را انتخاب نمایید.

 • شبکه‌های اجتماعی در این بخش نام کاربری حساب‌هایی را که در شبکه‌های اجتماعی دیگر دارید، ثبت کرده تا از پروفایلتان به آن‌ها لینک ایجاد شود. روی «افزودن آیتم رزومه» کلیک کرده و گزینه «شبکه‌های اجتماعی» را انتخاب نمایید.

هرگاه نیاز به افزودن تجربیات شغلی جدید، تحصیلات، فعالیت‌های اجتماعی یا دستاوردهای دیگری داشتید، می‌توانید از راه کلیک روی آیکن  ایکون یافت نشد  در بخش مربوطه در رزومه، یا از منوی دکمه «افزودن آیتم رزومه» این کار را انجام دهید.