logo

مفاهیم پایه / مفاهیم اولیه

بعد از ایجاد حساب کاربری چه مراحلی را لازم است طی کنم؟

بعد از ایجاد حساب کاربری و در اولین ورود به پروفایل شخصی، لازم است قدم‌های ابتدایی برای استفاده مؤثرتر از پروفایل را طی کنید که به ترتیب به شما نمایش داده می‌شوند:

  1. ۱- انتخاب نام کاربری: در این مرحله شما می‌توانید نام کاربری دلخواه خود را برای پروفایلتان انتخاب کنید. نام کاربری در آدرس (URL) صفحه پروفایل شما و همچنین در هنگامی که اعضای پروفایل از شما «نام می‌برند» (به همراه @)، به کار می‌رود. پس از انجام این مرحله، دکمه «ادامه» را بزنید.

    در صورت انتخاب نشدن نام کاربری توسط شما، سیستم عبارت رندومی را برای پروفایلتان انتخاب خواهد کرد.

  2. تکمیل اطلاعات اولیه: در این بخش لازم است اطلاعات اولیه از جمله نام و نام خانوادگی، جنسیت و سمت شغلی خود را مشخص کنید. پس از انجام این مرحله، دکمه «ادامه» را بزنید.

  3. ۲- افزودن تصویر پروفایل: برای فعالیت در شبکه اجتماعی پروفایل بهتر است تصویر خود را در پروفایلتان آپلود کنید تا افراد بتوانند شما را شناسایی کرده و به رسمیت بشناسند. برای انجام این کار روی «آپلود تصویر» کلیک کرده و از طریق پنجره باز شده، تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که پس از آپلود تصویر از این کار منصرف شدید، دکمه «حذف» را بزنید.

    در صورتی که در این مرحله تمایل ندارید تصویری آپلود کنید، گزینه «رد کردن» را انتخاب کنید. در آینده می‌توانید از طریق صفحه پروفایل شخصی خود، این عملیات را انجام دهید.

  4. ۳- پیشنهاد افراد: شما در این مرحله می‌توانید افرادی را که بر اساس اطلاعات و موضوعات مورد علاقه شما پیشنهاد داده شده است، دنبال کرده و گام‌های اولیه تشکیل شبکه اختصاصی خود را بردارید.

    در صورتی که در این مرحله تمایل به دنبال کردن افراد ندارید، از دکمه «رد کردن» استفاده کنید. در آینده می‌توانید از طریق صفحه جستجو و کادر پیشنهاد افراد در صفحه فید، افراد مورد نظرتان را دنبال کنی